kazan evden eve nakliyat

Ambalajlama ve Paketleme ; Kırmızı ve yeşil havalı patpat naylonlar gibi kaliteli ve dayanıklı ambalajlama malzemelerimiz ile eşyalarınızı daima olası büyük hasarlardan koruyoruz. Ankarayenicagnakliyat.com Yeni ve çok dikkat gerektiren eşyalarda ise havalı ve kartonlu özel ambalajlama malzemesi kullanıyoruz. Her zaman kullanılabilecek bir ambalajlama malzemesi olamadığı için pahalıdır. Ankarayenicagnakliyat.com Müşterilerin isteklerine göre kullanacağımız malzemelerin teminini sağlıyoruz. Genel olarak havalı patpat naylonlar makul fiyatlarda ve bu ambalajlama malzemesinin temini kolay ve sürtünmeye karşıda dayanıklıdır.Gerekli durumlarda ise bu ambalajlama haricinde eşyalarınızı battaniye ile sararak daha da korunaklı hale getiriyoruz. Ankarayenicagnakliyat.com
Eşya Taşıma; Eşyaların binalardan çok yavaş ve dikkatli olarak araç içerisine taşınması önemlidir.Küçük (giriş, 1.kat, 2.kat) katlarda eşyaları 4 tane taşıma elemanlarımız araca taşımaktadır.Yüksek katlarda ise binada yük asansörü var ise bina yöneticisinden izin alarak yük asansörüyle eşyaların taşımasını gerçekleştiriyoruz. Ankarayenicagnakliyat.com Asansörü olmayan veya kullanım dışı olan binalarda ise modüler asansörümüz ile eşyaların taşımasını gerçekleştiriyoruz.
İstif: Eşyalar araca getirildikçe istif konusunda uzman elemanımız eşyaları araca boyut ve hassasiyet bakımından yerleştirmesini yapar.Aracın belirli noktalarından iplerle bağlanarak olası sarsıntıda sürtünme ve kırılma gibi hasar oluşumunu da önlemiş oluruz.
Ankarayenicagnakliyat.com Taşımacılığın bu aşamalarını planlı ve projeli olarak disiplinden taviz vermeden gerçekleştiriyoruz. Ankarayenicagnakliyat.com Böylece hasarsız nakliyat hizmetimizde müşterilerimize garantili ve hasarsız nakliyenin keyfini yaşamasını sağlıyoruz.Ankara Kazan ilçemizde yaptığımız nakliyat hizmetlerimiz sayfamızın alt bölümünde görselleriyle sizlere sunuyoruz. Ankarayenicagnakliyat.com Daha fazla hizmetlerimize ait görselleri incelemek için galeri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
http://www.ankarayenicagnakliyat.com/kazan-nakliyat.html

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *